Kurumsal

Anasayfa Kurumsal

Modern inşaat teknikleri, kaliteli inşaat malzemesi, uzman ve deneyimli teknik kadrosu ile değişen ve gelişen modern hayata uygun yapılaşma, altyapı çalışmaları ile her türlü inşaat ve taahhüt işleri yapmaktadır. Kurulduğu günden bugüne kaliteli hizmet anlayışını benimseyen S Çelik İnşaat, önümüzdeki yıllarda da birbirinden önemli ve prestijli işlere imza atacaktır.

İnşaat sektöründe işimiz 'beton, demir ve çimento'yla sınırlı değildir. Asıl işimiz, hayatı daha yaşanabilir kılmak, İzmir insanımıza standartı yüksek mekanlar sunmaktır. S Çelik İnşaat, tam 7 yıldır, bu inançla çalışıyor ve insanların mutlulukla yaşadığı, keyifle çalıştığı projeler üretiyor. S Çelik İnşaat, üreten Türkiye'nin bir parçası olarak sadece sektörüne değil, ülkesine değer katan bir anlayışla geleceğe yürümeye devam edecek.

Değerlerimiz; Güçlü mimari kimliğimizle, Türkiye ve insanlarımız için hak ettikleri standartlarda büyük yaşam projeleri hayata geçirmek, Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimizle aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler inşa etmek, Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmaktır.